هنرستان طراحی سایت مشهد

معرفی برترین هنرستان طراحی سایت مشهد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

رشته طراحی سایت یا همان وب دیزاین (Web Design) یکی از رشته‌های پولساز شاخه فنی و حرفه‌ای یا کاردانش هستش. با رشد تجارت آنلاین در جامعه ایران، بسیاری از کسب‌وکارهای سنتی و استارتاپ‌ها به سمت طراحی سایت اومدن. برای همین تحصیل در برترین هنرستان طراحی سایت مشهد، مزایایی بسیاری رو برای دانش‌آموزان این رشته و فارغ‌التحصیلان ایجاد میکنه.

باید توجه کنیم که برای تحصیل در رشته طراحی سایت در مشهد باید به سراغ رشته تولید و توسعه‌دهنده پایگاه‌های اینترنتی بریم. در این رشته مفاهیم کلیدی و پایه‌ای طراحی سایت به دانش‌آموزا تدریس میشه.

مزایای ادامه تحصیل در بهترین هنرستان طراحی سایت مشهد چیست؟

رشته طراحی سایت در هنرستان های مشهد

طراحی سایت رشته‌ای محبوب برای علاقه‌مندان به مسیر شغلی برنامه‌نویسی محسوب میشه. برای تحصیل در بهترین هنرستان طراحی سایت باید به سراغ رشته تولید و توسعه‌دهنده پایگاه‌های اینترنتی در هنرستان‌های کاردانش بریم. وب دیزاین یکی از پولسازترین رشته‌های فنی و حرفه‌ای هستش که تحصیل در اون مزایایی رو برای دانش‌آموزان فراهم میکنه:

1- مسیر تحصیلی خلاقانه

با تحصیل در هنرستانهای طراحی سایت در مشهد، دانش‌آموز میتونه خلاقیت و استعداد ذاتی خودش رو کشف کنه. برای ایجاد سایت‌هایی کاربردی نیاز به تفکر خلاقانه دارین. همچنین در طراحی سایت مشهد باید دانش‌آموز توانایی کار تیمی رو در خودش تقویت کنه. همین موضوع موجب میشه تا دانش‌آموزان طراحی سایت در طول دوره تحصیل، نیاز به بهبود مهارت‌های نرم در خودشون داشته باشن.

2- مسیر شغلی مشخص

یکی از مزایای کلیدی تحصیل در هنرستان استارتاپی طراحی سایت این هستش که دانش‌آموزان به موزات مسیر تحصیلی دارای مسیر شغلی مشخصی هم هستن. قبل از این در مقاله دیگه‌ای به بررسی مفهوم مسیر شغلی یا کارراهه شغلی پرداختیم. کارآموزان رشته طراحی سایت در مشهد میتونن مسیر طراحی فرانت اند سایت، طراحی بک اند سایت یا طراحی فول استک سایت رو انتخاب کنن:

1. طراحی فرانت اند سایت در هنرستان های مشهد

در این مسیر شغلی دانش‌آموز، نحوۀ طراحی ظاهر وب‌سایت‌ها رو با زبان برنامه‌نویسی HTML & CSS، جاوا اسکریپت و فریمورک‌هایی مانند ری‌اکت رو یاد میگیرن. طراحی فرانت اند سایت در مشهد (Front End) مسیرهای متنوعی رو برای اشتغال سریع دانش‌آموزان فراهم میکنه. به‌طوری که بسیاری از دانش‌آموزان مستعد رکاد در حین تحصیل امکان کارآـموزی و اشتغال به کار رو دارند.

2- طراحی بک اند سایت در هنرستان های مشهد

در طراحی بک اند سایت (Back End)، دانش‌آموزان با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی سمت سرور مانند PHP و پایگاه‌های داده‌ای مانند My SQL ارتباط فرانت اند با بک اند سایت را برقرار میکنن. طراحی بک اند سایت کاری تخصصی میشه و یادگیری اون در هنرستان‌های مشهد از اهمیت زیادی برخورداره. دانش‌آموزان مسلط به دانش Back- End از موقعیت‌های شغلی مناسبی برخوردار میشن.

3- طراحی فول استک سایت در مشهد

آموزش طراحی سایت مشهد به دانش‌آموزان

دانش‌آموزان هنرستانی که مستعد و توانمند هستن، میتونن در هر دو زمینه فرانت‌اند و بک‌اند فعالیت کنن. در حقیقت یک طراح فول استک سایت میتونه صفر تا صد طراحی وب‌سایت‌ها رو انجام میده. چنین فردی با فریمورک‌ها و ابزارهای مختلف طراحی سایت آشنایی کافی داره و از اونها در هر پروژه‌ای برحسب نیاز استفاده میکنه.

3- آینده شغلی ایده‌آل برای فارغ‌التحصیلان برترین هنرستان طراحی سایت مشهد

یکی دیگه از مزایایی که دانش‌آموزان از ادامه تحصیل در رشته پولساز تولید و توسعه‌دهنده پایگاه‌های اینترنتی به‌دست یارن که گرایش طراحی سایت نیز زیرمجموعه اون هستش، آینده شغلی مناسبه. فارغ‌التحصیلان هنرستان استارتاپی رکاد که به مهارت‌های مختلف در زمینۀ طراحی سایت تسلط پیدا کردن، بعد از فارغ‌التحصیلی امکان اشتغال سریع در بسیاری از شرکت‌های فناور مشهدی رو دارن.

همچنین افراد مسلط به دانش وب دیزاین میتونن به‌صورت فریلنسری (پروژه‌ای) مشغول به فعالیت شده یا کسب‌وکار اینترنتی خودشون رو پایه‌ریزی و شروع کنن. درآمد یک طراح سایت حرفه‌ای در خرداد 1403 در مشهد از حدود 20 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در ماه است. دانش‌آموزان رکادی در صورت موفقیت در دوره‌های مصوب آموزشی در دمارس استارتاپی رکاد، بعد از فارغ‌التحصیلی از ظرفیت لازم برای دستیابی به این درآمد برخوردار هستن.

4- مسیر رشد و تعای فردی مناسب

یکی دیگه از مزایای تخصیل در هنرستان‌های طراحی سایت مشهد اینه که مسیر رشد مناسبی برای فارغ‌التحصیلان وجود داره. دانش‌آموزان این رشته بعد از اتمام تحصیل میتونن در دانشگاه‌های دولتی، فنی و حرفه‌ای، غیرانتفاعی یا دانشگاه آزاد ادامه تحصیل داده و مدارک کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا رو در گرایش‌های مختلف کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا تجارت الکترونیک دریافت کنند.

همچنین زمینه‌های رشد و تعای فردی برای فارغ‌التحصیلان این رشته زیاد هستش. یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی مختلف، کار با زیرساخت‌های شبکه و سرور، امنیت اطلاعات، دیجیتال مارکتینگ، سئو (SEO)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و… از زمینه‌هایی هستش که طراحان سایت میتونن به اونها ورود کنن و احتمال موفقیت‌شون نیز وجود داره.

بهترین هنرستان طراحی سایت مشهد کجاست؟

رکاد بهترین هنرستان طراحی سایت مشهد

هنرستان استارتاپی پسرانه رکاد دارای دو رشته تولید محتوای چند رسانه‌ای (در زمینه گرافیک) و رشته تولید و توسعه‌دهنده پایگاه‌های اینترنتی (برنامه‌نویسی و طراحی سایت) هستش. با ورود به رشته تولید و توسعه‌دهنده پایگاه‌های اینترنتی با مباحث مختلف طراحی فرانت‌اند و طراحی بک‌اند سایت آشنا میشین. همچنین طراحی سایت وردپرسی رو آموزش میبینین و امکان مدیریت سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی رو یاد میگیرین.

هنرستان استارتاپی رکاد در کنار آموزش‌های فنی، توجه ویژه‌ای به مهارت‌های نرم (Soft Skills) داره. مهارت‌هخای نرم کمک زیادی به کار تیمی در بین بچه‌های طراحی سایت میکنه. همچنین با رشد تفکر خلاقانه اونها در پروژه‌ها، خلاقیت بیشتری از خودشون رو بروز میدن. برای ثبت‌نام در هنرستان استارتاپی رکاد با کارشناسان آموزشی ما تماس بگیرین یا از طریق لینک زیر، فرم پیش ثبت‌نام رو تکمیل کنین:

ثبت نام درهنرستان رکاد
ثبت نام درهنرستان رکاد

    سخن پایانی

    تحصیل در رشته‌های طراحی سایت هنرستان های مشهد یکی از پولسازترین رشته‌های فنی و حرفه‌ای یا کاردانش محسوب میشه. فارغ‌التحصیلان رشته‌های وب‌دیزیاین و برنامه‌نویسی از ظرفیت مناسبی برای کسب درآمد بالا برخوردارن. برای ثبت‌نام در هنرستان استارتاپی رکاد به‌عنوان برترین هنرستان طراحی سایت، همین حالا با کارشناسان آموزشی ما تماس بگیرین.